Když chcete víc...

Komplexní vybavení pro profesionální kuchyně

Jsme precizní

Zakládáme si na každém detailu pro Vaši spokojenost

GASTRONOMIE
GASTRO VYBAVENÍ
GASTROZAŘÍZENÍ
VYBAVENÍ PRO GASTRONOMII

Na trhu profesionálních velkokuchyňských technologií podnikáme od roku 1996, kdy firmu založil jednatel společnosti Tomáš Vachulka. Firma GASTROART CZ, spol. s r.o. je v současné době stabilně rostoucí a zavedenou firmou v ČR a jedná se o ryze Českou společnost.

Naším zákazníkům nabízíme od přípravy projektové dokumentace, přes samotnou dodávku a instalaci konkrétních technologií, až po následný záruční a pozáruční servis včetně školení obsluhy dodaných zařízení.

Díky vlastnímu oddělení zahraničního obchodu komunikujeme s výrobci profesionálního gastronomického zařízení v Itálii, Německu, Slovensku, Polsku, a Francii. S našimi zahraničními dodavateli udržujeme těsné vazby a jsme s nimi v neustálém kontaktu, tak abychom zajistili co nejlepší kvalitu výrobků a termíny pro naše klienty.

Specializujeme se na dodávky profesionálního gastronomického vybavení pro restaurace, školní kuchyně, kavárny, cukrárny, bary, pekárny, řeznictví, nemocniční kuchyně a další typy velkokuchyní.

Naše společnost zaměstnává 26 plně vyškolených odborníků z oblasti gastronomie včetně 2 kuchařů, kteří jsou Vám plně k dispozici.

Jsme přímým dovozcem konvektomatů RATIONAL, varné technologie ANGELO PO , ELECTROLUX, salamandrů a holdomatů GIORIK, myček DIHR a ZANUSSI. Nabízíme v zastoupení pánve FRIMA, myčky Winterhalter, varnou technologii MKN, Na všechny tyto spotřebiče provádíme autorizovaný servis.

V našem novém předváděcím centru v Jesenici u Prahy máme plně vybavené studio, kde pořádáme kulinářské semináře každých 14 dní , jednou do měsíce kuchařské akademie.

Roční obrat firmy v roce 2012 bez DPH   82 mil.

Roční obrat firmy v roce 2013 bez DPH   83 mil.

Roční obrat firmy v roce 2014 bez DPH 101 mil. 

Roční obrat firmy v roce 2015 bez DPH   96 mil. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Dalším používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací na Zásady používání cookies.